Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Герб 3.jpg

Вишнівсьий академічний ліцей № 2.

Ліцей почав своє існування як загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з 1 вересня 1972 року.

Першим директором школи був Шевчук Василь Васильович.

Тодішня школа-новобудова була восьмирічною і мала 12 навчальних кабінетів. Але вже через два роки, у 1974 році, школа стає середньою, діти навчаються у ній вже не 8, а 10 років.

У цьому ж році приходить і новий директор –Козловець Гордій Семенович (за фахом – історик).

Наступним директором став Шпак О.Т.

А у 1986 р. прийшов у школу новий директор Заслужений учитель України Колібабчук Володимир Захарович. Він узявся за добудову школи, оскільки учнівський колектив зростав. За надзвичайно короткий термін, з початку лютого до кінця червня 1986 року, нова триповерхова будівля, простора, світла, відчинила перед учнями 14 навчальних кімнат, кабінет психологічної служби та кабінет директора. З 1993 року обіймає посаду завідуючого відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. Володимир Захарович назавжди залишився почесним директором, працівником школи.

Нині заклад освіти очолює перша жінка-директор Пашинська Тетяна Анатоліївна.

Вона має кваліфіковану команду адміністрації:

Москальчук Світлана Валеріївна – заступник директора, учитель зарубіжної літератури.
Литвин Лариса Миколаївна – заступник директора, учитель української мови та літератури.
Прокопець Ольга Анатоліївна - заступник директора, учитель української мови і літератури.
Дідківська Ірина Геннадіївна – заступник директора, учитель російської мови.
Дидківський Микола Олександрович – заступник директора, учитель трудового навчання.

Спільно вони продовжують славні традиції. Школа має поважну ліцензію Міністерства освіти і науки України. У ній навчається близько 1000 вихованців. Дружний, згуртований колектив Вишнівської СШ №2 перебуває у постійному пошуку. І як наслідок – народження традицій. Однією з кращих стали літературні вечорниці, які проходять щороку у березні за участю письменників, майстрів декламаторського мистецтва, талановитих співаків, композиторів, шанувальників поезії, народної пісні, танцю.

Тут народжувалися таланти. Сьогодні Віктор Пасєка – диктор українського радіо. А у школі це був постійний призер конкурсу на кращого декламатора.

У нашій школі побували такі письменники, митці: Любов Забашта, Марія Познанська, Євген Доломан, Олесь Жолдак, Микола Сом, Ганна Чубач, Наталія Кащук, Андрій М’ястківський, Валентина Малишко, Ігор Петренко, Дмитро Чередніченко, Віктор Степаненко, Дмитро Шупта, Євген Дудар, Григорій Булах, Рауль Чілачава, Федір Кириченко, Діана Петриненко, Неоніла Крюкова, Анатолій Паламаренко та багато інших.

На сьогоднішній день Вишнівський академічний ліцей №2 є культурним, науковим осередком для дітей та молоді. Наш ліцей один із найкращих у Бучанському районі за рівнем навчання. У нас якісний педагогічний колектив, що вкладає у розвиток дітей багато сил і сердечно вболіває за їх досягнення у навчанні, творчості. Вдячністю за цю працю є здобутки дітей на олімпіадах різного рівня, у творчих конкурсах та спортивних змаганнях .

Крім того, у Вишнівському ліцеї №2 є багато можливостей для батьків та дітей отримувати знання та розвивати здібності, не тільки за шкільною програмою, а й у різноманітних гуртках. Таких гуртків більше 20, для Вас працюють при школі.

Докладніше про символіку ліцею
Про наші традиції
Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.